Horoskopi ditor, 30 maj 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Nëse e shihni qe marrëdhënia ne çift nuk po ec ashtu si ju e kishit menduar, bëni çmos qe t’ia rifitoni zemrën atij qe keni ne krah. Urani do jete planeti qe do iu mbështesë me se shumti. Edhe beqaret fale ndihmës se planetëve do arrijnë te kenë takimin e shumëpritur. Ne planin financiar situata do stabilizohet ndjeshëm dhe kjo situate do jete afatgjate.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
fredi_milo@zbavitu.net
Para 30 muajsh  
  
deshira ime esht qe te kem fly box ne shtepin time
 
bena_999@hotmail.com
Para 30 muajsh  
  
shegi
 

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1305290035

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
AQSCert