Ky artikull ka skaduar!
Fergus Style - Cala Blanca 4*
690 €
 
0
0
Spitali Amerikan

Vendndodhja:
Fergus Style Cala Blanca shtrihet ne gjirin e vogel ne Santa Ponsa, ne Costa de la Calma. Western Water Park dhe Aqualand jane rreth 5 km larg nga hoteli. Qendra e Palma de Majorkes eshte rreth 16km larg.

Akomodimi:
Te gjitha dhomat jane me drite, me ajer te kondicionuar, minibar, tavoline, ngrohje qendrore, TV satelit dhe terrace. Me se shumti dhomat jane me pamje nga deti.

Restorante:
Cala Blanca ofron kafene, bar, dhe ajer te kondicionuar ne restorant.

Facilitete:
Hoteli ofron pishine te brendshme dhe te jashme, e cila eshte e rrethuar nga nje terrace me shezllone dhe cadra, gjithashtu ka edhe barin e pishines. Ne hotel do te gjeni dhome TV si dhe programe animinimi gjate dites.

REZERVO TANI

TURQI              PALMA            EGJIPT                 KORFUZ

Zgjidhni destinacionin tuaj


Detaje te tjera

TE SPONSORIZUARA
nga ALBANIAN EAGLE TOURS

nga ALBANIAN EAGLE TOURS

nga Trevis Travel & ToursShfleto artikuj te tjere per: ikub #:
1307060084

Reklame
Digitalb


Reklame
HarryFultz
Reklame
ventouris


Reklame
inTV