Horoskopi ditor, 15 gusht 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Mos harroni ti bëni here pas here komplimente partnerit tuaj sot sepse jo vetëm ai, por edhe ju do ndiheni me se miri. Ne përgjithësi dita do jete e këndshme. Beqaret qe ëndërrojnë te krijojnë një lidhje serioze do jene mjaft te privilegjuar. Edhe te ardhurat do fillojnë te përmirësohen dalëngadalë. Do jeni me te qete dhe do shpenzoni pa frike për gjerat me te nevojshme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Eshte e vertete shume (Para 47 oresh)
2. Horoscopi (Para 2 ditesh)
3. 2002 hahah (Para 3 ditesh)
4. sesht e vertet (Para 5 ditesh)
5. ok jam ok. (Para 6 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1308140045


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu