Horoskopi ditor, 15 gusht 2013
 
0
0
Dashi
Dashi
Mos harroni ti bëni here pas here komplimente partnerit tuaj sot sepse jo vetëm ai, por edhe ju do ndiheni me se miri. Ne përgjithësi dita do jete e këndshme. Beqaret qe ëndërrojnë te krijojnë një lidhje serioze do jene mjaft te privilegjuar. Edhe te ardhurat do fillojnë te përmirësohen dalëngadalë. Do jeni me te qete dhe do shpenzoni pa frike për gjerat me te nevojshme.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave

2. dua ta di per peshoren (Para 25 oresh)
3. Eldi (Para 26 oresh)
4. muaj dhjetort demi (Para 42 oresh)
5. Rudi (Para 3 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1308140045

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb