Horoskopi Yjor
2 gusht 2015

Dashi

Demi

Binjaket

Gaforrja

Luani

Virgo

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit

Merr Horoskopin me Email


Interpretimi i
Endrrave

Afrimiteti i Shenjave
Shenja Juaj Shenja Tjeter
+  
Zbuloni afrimitetin midis shenjave te zodiakut.
Cila shenje i pershtatet me shume tuajes?
Horoskopi KinezPaketa Pushimesh ne ANTALYA
6 Nete / 7 Dite All Inclusive (avion+transferta+hotel +3 vakte + pijet pa limit)

Paketa Pushimesh ne KALABRI
7 Nete / 8 Dite, 3 vakte + pijet

Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh
Paketa Pushimesh me Charter ne - Korfuz, Halkidiki, Rodos, Anatalja, dhe Sharm El Sheikh

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.1. jam i gezuar (Para 25 oresh)
2. Si eshte lidhja midis tyre (Para 39 oresh)
3. Afrimiteti i shenjave (Para 39 oresh)Reklame
Hako
Reklame
spitali amerikan