Horoskopi Yjor
3 mars 2015

Dashi

Demi

Binjaket

Gaforrja

Luani

Virgo

Peshorja

Akrepi

Shigjetari

Bricjapi

Ujori

Peshqit

Merr Horoskopin
me Email ose SMS

        
Interpretimi i
Endrrave

Afrimiteti i Shenjave
Shenja Juaj Shenja Tjeter
+  
Zbuloni afrimitetin midis shenjave te zodiakut.
Cila shenje i pershtatet me shume tuajes?
Horoskopi KinezSi ndihmon fizioterapia per te jetuar shendetshem
"Shpejtesi, saktesi dhe siguri" jane rezultatet e garantuara nga fizioterapistet e "The Only Center"

Mavrovë 2 netë.
78€ me mëngjes dhe darkë. Destinacion popullor per pushime alpine. Akomodim ne studio dyshe. Qender fitnesi, spa, solar, masazhe, jakuzzi, hidromasazh. Pishine e brendshme. Internet & parking falas

Vjenë 279€, fjetje, mëngjes, guidë.
Nisja në oren 04:00 nga Tirana me autobus. Pas kryerjes së veprimeve doganore kufitare në Muriqan, vazhdimi i udhëtimit gjatë rivieres së Malit të Zi. Ndalesë e shkurter në Budva. Vazhdimi i udhetimit2. gjarpri (Para 14 oresh)
3. un jam majmuni (Para 14 oresh)
4. lepuri
(Para 14 oresh)
5. un jam dhia (Para 14 oresh)

living


Argetohu Gjej
Jeta e perditshme Te nevojshme
spitaliamerikan

Euromedica_120x300