Horoskopi ditor, 2 janar 2014
 
0
0
Dashi
Dashi
Dita e sotme do jete e veçante dhe sensuale për te gjithë ata qe janë ne çift. Do jeni shume entuziaste dhe impulsive. Do hiqni dore nga çdo gjë sot për t’u marre tërësisht me atë qe doni. Beqaret do fillojnë te ndiejnë diçka për një person qe kane takuar kohet e fundit. Shprehini ndjenjat! Financat do përmirësohen dalëngadalë, por ju do rrisni edhe shpenzimet. Kujdes!


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.

Ture te konfirmaur ne Korfuz
Nisje 21, 25 dhe 28 Gusht

Cartoonland Kids, planeti i fantazise se femijeve
Hapësira, që City Park ka rezervuar për klientët më specialë, fëmijët.


Interpretimi i
Endrrave

1. Horoscopi (Para 4 oresh)
2. 2002 hahah (Para 25 oresh)
3. sesht e vertet (Para 3 ditesh)
4. ok jam ok. (Para 4 ditesh)
5. Horoskopi (Para 4 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1312310047


Reklame
Hako


Reklame
Digitalb
Reklame
Alviero


Reklame
MK_Shorteu