Horoskopi ditor, 13 shkurt 2014
 
0
0
Dashi
Dashi
Te dashuruarit do marrin vendime mjaft te rëndësishme te cilat ne fakt duhet t’i merrnin prej kohesh. Gjithsesi me mire vone se kurrë. Priten aventura mjaft emocionuese gjate kësaj për te gjithë ata qe janë vetëm. Shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Ne planin financiar do përballeni me disa probleme serioze te cilat do iu lodhin mjaft. Kërkoni ndihme nëse nuk ja dilni dot.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
manda
Para 22 muajsh  
  
a mundeni me me tregu datat se kur esht demi dhe shenjat e tjera te horoskopt se me duhem please
 

Pushime Dimërore dhe Deborë!
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545


Interpretimi i
Endrrave

1. Interesante (Para 7 oresh)
3. dua ta di per peshoren (Para 33 oresh)
4. Eldi (Para 34 oresh)
5. muaj dhjetort demi (Para 2 ditesh)


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1402120031

Reklame


Reklame
Hako
Reklame
Spitali Amerikan


Reklame
Digitalb