Horoskopi ditor, 13 shkurt 2014
 
0
0
Dashi
Dashi
Te dashuruarit do marrin vendime mjaft te rëndësishme te cilat ne fakt duhet t’i merrnin prej kohesh. Gjithsesi me mire vone se kurrë. Priten aventura mjaft emocionuese gjate kësaj për te gjithë ata qe janë vetëm. Shfrytëzojeni sa te mundni ditën. Ne planin financiar do përballeni me disa probleme serioze te cilat do iu lodhin mjaft. Kërkoni ndihme nëse nuk ja dilni dot.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
manda
Para 20 muajsh  
  
a mundeni me me tregu datat se kur esht demi dhe shenjat e tjera te horoskopt se me duhem please
 

Paketa Turistike
1.Dubrovnik 89€ (2, 16, 30 Tetor) 2.Barcelona 349€ (24 Tetor) 3.Stamboll 230€ (15 Tetor) 4.Paris 349€ (27 Nentor) 5.Prage 399€ (16 Tetor, 6, 27 Nentor) 6.Napoli 299€ (16 Tetor) 7.Skandinavi 545

Framesi Albania, just for you...
Zgjedh kreativitetin,stilin bashkohor dhe sherbimet profesionale me produktet ekskluzive!

Koncerti i Miqesise
Music conect people.


Interpretimi i
Endrrave


Shfleto artikuj te tjere per:
Postuar nga: at.k
ikub #:
1402120031


Reklame


Reklame
Hako
Reklame
spitaliamerikan