Akrepi + Bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 1604060164
Akrepi + Bricjapi Përputhshmëria e shenjave

Një marrëdhënie midis një Akrepi dhe një Bricjapi është e vështirë, por nëse realizohet mund te jete e thelle. Vështirësia vjen nga fakti qe se Bricjapet duan te jene gjithmonë ne krye dhe e prekin Akrepin ne pikat e tij me te dobëta, ndërkohë qe nga ana tjetër edhe Akrepat duan te veprojnë si[as mendjes se tyre pa marre mendimin e tjetrit.

Pra pa e kuptuar te dyja shenjat mund t'i bëjnë dem njëra-tjetrës. Te dyja janë posesive dhe nuk i mendojnë gjerat para se t'i bëjnë. Gjithsesi me pak inteligjence dhe përpjekje për maturi, lidhja mes këtyre personave mund te ece gjate dhe te sjelle gëzim te madh.

Shfleto artikuj te tjere per: AKREPI BRICJAPI HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA SHENJA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved