Bricjapi + Bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 1604060154
Bricjapi + Bricjapi Përputhshmëria e shenjave

Një marrëdhënie mes dy personash te shenjës se Bricjapit mund edhe te funksionoje edhe jo. Ata kane goxha pika te përbashkëta, por jo gjithmonë ato mund t'i afrojnë me njeri-tjetrin. Te dy palët preferojnë me tepër një lidhje te hapur dhe liberale sesa një martese tradicionale e me angazhime.

Mos mendoni për një te ardhmen te ndritur nëse jeni Bricjape dhe pëlqeni një Bricjap tjetër. Kur te dy kane thjesht një marrëdhënie miqësore gjerat ecin me mire. Ata kuptohen edhe ne heshtje dhe e ndihmojnë gjithë kohës njeri-tjetrin.

Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA SHENJA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved