Peshorja + Bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 1604060169
Peshorja + Bricjapi Përputhshmëria e shenjave

Ne fakt te gjithë mund te pyesin veten sesi një Peshore mund te tërhiqet nga një Bricjap, i cili ne pamjen e jashtme nuk ka asgjë interesante apo te veçante. Ai është i ftohte, i largët dhe i egër. Nga ana tjetër shpesh duket te jete edhe shume i heshtur, pa humor dhe me shume i matur sesa duhet.

Njohja me e mire do i beje Peshoret te largohen menjëherë nga një person i shenjës se Bricjapit. Një marrëdhënie mes te dyve nuk është e destinuar te vazhdoje gjate sado pozitive qe te jene te dy palët. Nëse nuk duan te lëndohen me mire te kërkojnë persona te shenjave te tjera.

Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA PESHORJA SHENJA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved