Peshorja + Peshorja
 
Shperndaje
ikub#: 1604060172
Peshorja + Peshorja Përputhshmëria e shenjave

Mes këtyre personave te se njëjtës shenje është e vështirë te parashikohet me saktësi sesi mund te ece një lidhje. Sigurisht qe secili mundohet me sa mundohet me sa mundet te kuptoje nevojat e tjetrit, por kjo nuk mund te jete e mjaftueshme për një lidhje te qëndrueshme dhe afatgjate. Edhe pse te dy duket se mund te merren vesh mire duke qene se kërkojnë harmoninë dhe kane te njëjtat ide për te bukuren, ne fakt kjo gjë nuk ndodh.

Ata tolerojnë me shume nga sa duhet dhe lëndojnë veten vetëm për ta bere tjetrin te ndihet mire. Një tjetër defekt i madh është mos qëndrimi besnik dhe flirtimi me këdo qe ju del përpara.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA PESHORJA SHENJA

Marre nga ikub.al

 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved