Peshorja + Shigjetari
 
Shperndaje
ikub#: 1604060170
Peshorja + Shigjetari Përputhshmëria e shenjave

Këtu nuk mund te flitet për çift ideal, por ekzistojnë te gjitha mundësitë qe gjerat te ecin mire.  Mirëkuptimi dhe toleranca do jene me te mëdha sesa debatet e mosmarrëveshjes. Te dy personat e këtyre shenjave janë gati te tregojnë vullnetin e mire dhe duan te kuptohen me atë qe kane ne krah. Here pas here mbizotëron harmonia ne jetën e tyre, por kur ndonjëri kërkon te jete mbi tjetrin lindin problemet serioze.

Edhe jeta seksuale e cila, për te thënë te vërtetën ne periudhën e pare është fantastike, fillon te ftohet dhe si peshoret ashtu edhe Shigjetaret kërkojnë lirinë dhe qetësinë duke qëndruar vetëm. Nëse doni qe lidhja te funksionojnë duhet te jeni te barabarte.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA PESHORJA SHENJA SHIGJETARI

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved