Shigjetari + Ujori
 
Shperndaje
ikub#: 1604060156
Shigjetari + Ujori Përputhshmëria e shenjave

Personat e këtyre shenjave mund ta plotësojnë njeri-tjetrin. Te dy janë te hapur dhe duan te mësojnë sa me shume nga ai qe kane ne krah. Ata i adhurojnë udhëtimet dhe kjo është mënyra me e mire për përjetuar gjithmonë emocione.

Shigjetaret e adhurojnë inteligjencën e atij qe kane ne krah dhe kërkojnë gjithnjë e me shume nga ana. Besimi gjithashtu është i madh. Nga ana tjetër Ujoret preferojnë gjithë kohës aventurat emocionuese dhe ndërmarrin edhe rreziqe për t'u ndier mire.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA SHENJA SHIGJETARI UJORI

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved