Ujori + Peshqit
 
Shperndaje
ikub#: 1604060149
Ujori + Peshqit Përputhshmëria e shenjave

Mes një Ujori dhe një Peshku nuk mund te ketë kurrë pasion te madh dhe madje rralle mund te ndodhe qe te linde edhe ndonjë lidhje afatgjate. Te dy janë realiste dhe nuk ëndërrojnë gjera te pamundshme. Lidhje mes tyre mund te realizohen, por për një kohe te shkurtër.

As Ujoret dhe as Peshqit nuk kane dëshirën e madhe për  lidhje te forta e te qëndrueshme. Personat e shenjës se pare ecin me llogari, ndërsa ata te shenjës se dyte ecin me zemër dhe me intuite. Edhe jeta sensuale nuk është ne lartësinë e duhur mes te dyve.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA PESHQIT SHENJA UJORI

Marre nga  bebaime

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved