Ujori + Ujori
 
Shperndaje
ikub#: 1604060150
Ujori + Ujori Përputhshmëria e shenjave

Një miqësi mes dy personave te shenjës se Ujorit mund te shkoje gjate, por një dashuri rralle here mund te përfundojë si duhet. Secili kërkon pavarësi absolute dhe ideja për te krijuar një lidhje te qëndrueshme i tmerron pa fund. Ata mund te pranojnë te martohen vetëm nëse bien dakord qe te jetojnë si te mos ishin.

As njeri e as tjetri nuk i ka qejf detyrimet dhe rregullat bashkëshortore. Një lidhje e hapur, me sakte me shume si miqësi, shkon për mrekulli mes tyre. Mund te kalojnë edhe momente intime se bashku, por ama vetëm kaq do ishte mire.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA SHENJA UJORI

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved