Virgjëresha + Bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 1604070117
Virgjëresha + Bricjapi Përputhshmëria e shenjave

Mes këtyre dy shenjave ka ngjashmëri te jashtëzakonshme, por për fat te keq këto ne vend qe te jene ne favor, i prishin pune një lidhjeje te mundshme. Te dy personat janë te qete, te qëndrueshëm dhe jo shume te shoqërueshëm. Ata kane tendence te mbyllen ne vetvete. Nëse krijojnë një lidhje, nuk do përjetojnë emocione te forta, pasi shpesh asaj do i mungoje kureshtja dhe rutina do mbizotërojë.

Virgjëreshat janë shume te heshtura dhe mbajnë sekrete, ndërkohë qe Bricjapet kane nevoje te ndihen te dëshiruar, te adhuruar dhe te inkurajohen. me pak fjale një marrëdhënie mes këtyre dy personave nuk mund te zgjasë shume.

Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA SHENJA VIRGJERESHA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved