Virgjëresha + Peshorja
 
Shperndaje
ikub#: 1604070120
Virgjëresha + Peshorja Përputhshmëria e shenjave

Ndërmjet këtyre dy shenjave ka përputhshmëri, por here pas here mund te ketë edhe vështirësi për t'u marre vesh. Njeri është ëndërrimtar, ndërsa tjetri me këmbë ne toke dhe nuk e humb asnjëherë kontaktin me realitetin. Nëse njeri nga partneret pranon se tjetri ka cilësi me te mira dhe bën lëshime, gjerat mund te ecin si duhet. Fillimet e një lidhjeje mes këtyre personave janë entuziaste.

Virgjëreshat janë te ndjeshëm nga sharmi i Peshoreve, ndërkohë qe këta te fundit tërhiqen nga inteligjenca praktike dhe logjike e tjetrit. Gjithsesi ka rrezik qe kjo marrëdhënie te mos ece gjate. Virgjëreshat do irritohen nga afrimiteti i tepruar i partnerit dhe Peshoret do e kritikojnë atë për mungese te këtij afrimiteti.

Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA PESHORJA SHENJA VIRGJERESHA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved