Dashi + Bricjapi
 
Shperndaje
ikub#: 1604110085
Dashi + Bricjapi Përputhshmëria e shenjave

Një lidhje midis këtyre dy shenjave është e destinuar te ketë tension dhe mosmarrëveshje nëse asnjeri nuk hap rruge dhe kërkon ta ndryshoje tjetrin. Vetëm me tolerance dhe mirëkuptim mund ta ruani ambientin harmonik. Një tjetër pike mospërputhjeje midis Dasheve dhe Bricjapeve është  ndryshimi i madh ne ritëm.

Personat e shenjës se pare janë te shpejte dhe ëndërrimtare, ndërkohë qe te dytët janë me te matur dhe qëndrojnë me këmbë ne toke. Nëse fillojnë grindjet dhe debatet është e vështirë te ndalen pa ndihmën e te tjerëve. Edhe ne shtat këta persona janë te rezervuar dhe nuk e kënaqin sa duhet njeri-tjetrin.

Shfleto artikuj te tjere per: BRICJAPI DASHI HOROSKOPI PERPUTHSHMERIA SHENJA

Marre nga ikub.al

*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved