Fjalë me shkronjën O
 
Shperndaje
ikub#: 1604110184
Fjalë me shkronjën O Interpretimi i ëndrrave
Omëlete
 
Kur shihni ne ëndërr omëlete do te thotë se do ju vizitoje një person i njohur. 
 
Kur hani një omëletë do te thotë se do keni probleme financiare.
 
Oriz
 
Orizi ne ëndërr simbolizon suksesin, fatin, prosperitetin, pjellorinë dhe miqësitë e sinqerta. 
 
Kur shihni sikur hani oriz ne sasi te mëdha do te thotë se situata financiare do ketë përmirësime te konsiderueshme.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën F ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Xh ]
 
 
Kur gatuani vete oriz do te thotë se me ne fund do shëroheni. 
 
Oxhak
 
Oxhaku ne ëndërr simbolizon lumturinë e madhe, por afatshkurtër. 
 
Kur oxhaku është i ndezur ne ëndrrën tuaj do te thotë se do përjetoni kënaqësi ne dashuri. 
 
Kur oxhaku është i shuar dhe del vetëm tym ka rrezik te tradhtoheni nga një femër.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Mejreme    Para 19 muajsh     
Pash enderr sikur më duheshte ta shes Oren time të dores por nuk e shita... çfar do te thot kjo ..
Faleminderit
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved