Fjalë me shkronjën P
 
Shperndaje
ikub#: 1604110183
Fjalë me shkronjën P Interpretimi i ëndrrave
Pagëzim
 
Kur shihni ne ëndërr sikur merrni pjese ne një pagëzim tregon se diçka e mire do te ndodhe. 
 
Peme
 
Pema ne ëndërr është diçka pozitive dhe përgjithësisht simbolizon pjellorinë. 
 
Ngjitja ne një peme tregon se së shpejti do i shihni gjerat me pozitivitet.
 
Pëllumb
 
Pëllumbi ne ëndërr është simbol i lumturisë, paqes dhe dashurisë. 
 
Një pëllumb i plagosur mund te tregoje se së shpejti mund te ndodhe një ndarje e dhimbshme. 
 
Pëllumbat e bardhe janë simbol i besnikërisë nga miqtë.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën L ]
 
Puthje
 
Kur shihni ne ëndërr sikur jepni një puthje, kjo tregon  se gjerat do ju ecin mire ne dashuri. 
 
Kur jepni puthje ne dorën e dikujt do te thotë se do ndiheni me te qete dhe me te kënaqur me veten tuaj. 
 
Puthja e armiqve nuk është shenje e mire. 
 
Kur ëndërroni sikur ju puthin ne fytyre do te thotë se ai person qe ju puth do ju beje një poshtërsi. 
 
Puthja e këmbëve tregon përulësi. 
 
Puthja midis syve tregon martese dhe puthja ne buze tregon pamaturi ne dashuri.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Fitnete   Para 37 muajsh     
Kam par enderr duke u pastru me motren kishe edhe ajo edhe un ishim dobsuar te dya të zhveshura
silva   Para 40 muajsh     
qfare do te thote te shohesh sikur blen pasqyr
silva   Para 40 muajsh     
qfare do te thote te shohesh sikur blen pasqyr
silva   Para 40 muajsh     
qfare do te thote te shohesh sikur blen pasqyr
silva   Para 40 muajsh     
qfare do te thote te shohesh sikur blen pasqyr
silva   Para 40 muajsh     
borebardha
alma   Para 43 muajsh     
cfr dmth kur shikon ne enderr sikur po noton ne det dhe esht dhe i dashuri dhe ai pret koken e penisit dhe un tembem dhe perpiqem te largohem por me del para gjithmon ne det .... ju lutem nj shpjegim
sabina   Para 43 muajsh     
Çfare do te thote kur shikon peshq te vegjel fare ne mes te nje liqeni por leqini ishte me uje kristal te paster ....
Leo   Para 46 muajsh     
Kam pare enderr sikur mu mbush shtepia me peshkaqene
Blerina   Para 48 muajsh     
Po kur bie porta e shtepise para teje
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved