Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fjalë me shkronjën Q
 
Shperndaje
ikub#: 1604110182
Fjalë me shkronjën Q Interpretimi i ëndrrave
Qen
 
Qeni ne përgjithësi është simbol i ndershmërisë, mbrojtjes dhe fisnikërisë. 
 
Kur qeni është i zi do te thotë se dikush do ju provokoje. 
 
Qeni i ngordhur ne ëndërr tregon se një i afërm do gjendet ne vështirësi te mëdha. 
 
Nëse ëndërroni sikur luani me një qen do te thotë se do bëni gjera ekstravagante.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën G ]
 
Qershi
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur hani qershi do te thotë se do bini pre e intrigave. 
 
Nëse qershitë nuk janë skuqur ende tamam është shenje fati.   
Loading...
loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJAhasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
hasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
hasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
hasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
hasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
hasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
hasli   Para 13 muajsh     
me qajt qka do te thot
Gona.loshi   Para 14 muajsh     
Me pa qorre vetin anderr
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved