Fjalë me shkronjën R
 
Shperndaje
ikub#: 1604110179
Fjalë me shkronjën R Interpretimi i ëndrrave
Radiografi
 
Kur ne ëndërr shihni një radiografi do te thotë se do kërkoni te kuptoni dhe te analizoni gjithçka qe ju ka ndodhur deri me sot. 
 
Ruletë
 
Kur ne ëndërr ju del një ruletë duket te keni kujdes ne jetën e përditshme sepse ka rrezik te humb i shuma te mëdha parash. 
 
Kur ëndërroni sikur jeni duke luajtur me ruletë dhe humbni do te thotë se do keni fat.
 
Rrezik
 
Rreziku ne ëndërr ne përgjithësi simbolizon dobësinë, por kur shihni ne ëndërr sikur jeni ne rrezik vdekjeje do te thotë se shume shpejt gjendja juaj do përmirësohet.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Pamela   Para 29 muajsh     
Pash në ender sikur me ra djali im nga krevati dhe më nje qetesi te madhe sepse nuk ndjeva rezik e kapa 1centimeter para se te binte ne tok . Ne te njejten ender pash qe babai i femijes sikur kishte vdekur u merzita shume te gjith qe ishim kur na erdhi lajmi u merzitem dhe fillonim ta kujtonim me ato qe bente , pastaj erdhi lajmi qe nuk ka vdekur me ne fund eshte gjall une se pash Po sikur e mora ne telefon dhe i flisja ai vetem me degjonte. Mund te me ndihmoj dikush ti interpretoj cfar do te thot kjo ender ?
Pamela   Para 29 muajsh     
Pash në ender sikur me ra djali im nga krevati dhe më nje qetesi te madhe sepse nuk ndjeva rezik e kapa 1centimeter para se te binte ne tok . Ne te njejten ender pash qe babai i femijes sikur kishte vdekur u merzita shume te gjith qe ishim kur na erdhi lajmi u merzitem dhe fillonim ta kujtonim me ato qe bente , pastaj erdhi lajmi qe nuk ka vdekur me ne fund eshte gjall une se pash Po sikur e mora ne telefon dhe i flisja ai vetem me degjonte. Mund te me ndihmoj dikush ti interpretoj cfar do te thot kjo ender ?
Pamela   Para 29 muajsh     
Pash në ender sikur me ra djali im nga krevati dhe më nje qetesi te madhe sepse nuk ndjeva rezik e kapa 1centimeter para se te binte ne tok . Ne te njejten ender pash qe babai i femijes sikur kishte vdekur u merzita shume te gjith qe ishim kur na erdhi lajmi u merzitem dhe fillonim ta kujtonim me ato qe bente , pastaj erdhi lajmi qe nuk ka vdekur me ne fund eshte gjall une se pash Po sikur e mora ne telefon dhe i flisja ai vetem me degjonte. Mund te me ndihmoj dikush ti interpretoj cfar do te thot kjo ender ?
Pamela   Para 29 muajsh     
Pash në ender sikur me ra djali im nga krevati dhe më nje qetesi te madhe sepse nuk ndjeva rezik e kapa 1centimeter para se te binte ne tok . Ne te njejten ender pash qe babai i femijes sikur kishte vdekur u merzita shume te gjith qe ishim kur na erdhi lajmi u merzitem dhe fillonim ta kujtonim me ato qe bente , pastaj erdhi lajmi qe nuk ka vdekur me ne fund eshte gjall une se pash Po sikur e mora ne telefon dhe i flisja ai vetem me degjonte. Mund te me ndihmoj dikush ti interpretoj cfar do te thot kjo ender ?
Pamela   Para 29 muajsh     
Pash në ender sikur me ra djali im nga krevati dhe më nje qetesi te madhe sepse nuk ndjeva rezik e kapa 1centimeter para se te binte ne tok . Ne te njejten ender pash qe babai i femijes sikur kishte vdekur u merzita shume te gjith qe ishim kur na erdhi lajmi u merzitem dhe fillonim ta kujtonim me ato qe bente , pastaj erdhi lajmi qe nuk ka vdekur me ne fund eshte gjall une se pash Po sikur e mora ne telefon dhe i flisja ai vetem me degjonte. Mund te me ndihmoj dikush ti interpretoj cfar do te thot kjo ender ?
Pamela   Para 29 muajsh     
Pash në ender sikur me ra djali im nga krevati dhe më nje qetesi te madhe sepse nuk ndjeva rezik e kapa 1centimeter para se te binte ne tok . Ne te njejten ender pash qe babai i femijes sikur kishte vdekur u merzita shume te gjith qe ishim kur na erdhi lajmi u merzitem dhe fillonim ta kujtonim me ato qe bente , pastaj erdhi lajmi qe nuk ka vdekur me ne fund eshte gjall une se pash Po sikur e mora ne telefon dhe i flisja ai vetem me degjonte. Mund te me ndihmoj dikush ti interpretoj cfar do te thot kjo ender ?
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved