Fjalë me shkronjën S
 
Shperndaje
ikub#: 1604110176
Fjalë me shkronjën S Interpretimi i ëndrrave
Salce
 
Salca ne ëndërr zakonisht është simbol seksualiteti. 
 
Ndërkohë qe kur shihni ne ëndërr salce te lëngshme dhe e konsumoni atë do te thotë qe nuk ua vini veshin këshillave qe iu jepen.
 
Ski
 
Kur shihni ne ëndërr ski do te thotë se do mundoheni te vini ne prove aftësitë tuaja.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Xh ]
 
 
Kur jeni mbi ski dhe rrezoheni ne ëndërr do te thotë se duhet te mundoheni shume qe t'ia dilni mbanë. 
 
Skulpture
 
Skulptura ne ëndërr është diçka pozitive. 
 
Kur shihni ne kopshtin e shtëpisë një skulpture do te thotë se do keni arritje ne pune.    
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


syela    Para 23 muajsh     
shume mire por besoj se keto jane shume pak fjale
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved