Fjalë me shkronjën Sh
 
Shperndaje
ikub#: 1604110175
Fjalë me shkronjën Sh Interpretimi i ëndrrave
Shege
 
Shega ne ëndërr tregon se do merrni vlerësime te pamerituara. 
 
Nëse shihni sikur partneri ju dhuron shege nuk duhet t'i keni besim ne jetën reale.
 
Shiringe
 
Shiringa ne ëndërr tregon se mund te gjendeni ne situata te vështira dhe mund te lëndoheni. 
 
Nga ana tjetër për shëndetin shiringa simbolizon përmirësimin nga një problem.
 
Shtatzëni
 
Shtatzënia dhe lindja e një fëmijë janë shenje e vazhdimësisë te jetës.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën L ]
 
 
Nga ana tjetër ajo mund te simbolizoje edhe fillimin e një projekti te ri. 
 
Kur shtatzënia nuk ecën mire do te thotë se edhe projekti juaj do dështojë. 
 
Kur shihni një person shtatzënë do te thotë se marrëdhënia me te do jete me e mire.  
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Irdi   Para 33 muajsh     
Pashe ne enderr sikur bera nje sherr te madh dhe i rraha me drru ata qe u zura por erdhen me ndihmuan edhe disa shoke. Si shpjegohet kjo?
Flora   Para 34 muajsh     
Sikur Po beja sherr me vellajin ..dhe plaka ku une punoj Po fshinte me fshese vendin ku ne punoni afer nedh ishte dhe nje goce e vogel qe une e njof.
Ardita   Para 48 muajsh     
Pershendetje doja te pyesja per dy gjera cfar esht kur shikon ne enderr sikur po Ben sherr te vertet me dike. Dhe e dyta kur nje person I vdekur te pret floket me gershere. Ju lutem pres pergjigje. Faleminderit.
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved