Fjalë me shkronjën T
 
Shperndaje
ikub#: 1604110174
Fjalë me shkronjën T Interpretimi i ëndrrave
Tavoline
 
Tavolina ne ëndërr tregon jetën tuaj shoqërore dhe marrëdhënien me familjen. 
 
Tavolina e ulet tregon se mund te ndryshoni shtëpinë ose mund te niseni për udhëtim. 
 
Tavolina e punës ne ëndërr simbolizon ngarkesën e madhe dhe vonesat qe mund te keni. 
 
Kur e shihni veten te shtrire mbi një tavolinë tregton se keni nevoje për pushime dhe qetësi. 
 
Tavolina e madhe tregon ambicien e madhe qe keni. 
 
Top
 
Topi apo luajtja me top ne ëndërr tregon se shume shpejt do ngeleni shtatzëna dhe do lindni një djalë.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën J ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën L ]
 
 
Tren
 
Treni ne ëndërr tregon se do përballeni me një situate te vështirë për te cilën do keni nevoje te ecni sipas disa rregullave. 
 
Kur shihni një tren mallrash te mbushur plot do te thotë se do keni ngarkese. 
 
Kur e shihni veten mbi tren do te thotë se do keni ndryshime ne jete. 
 
Kur ju ikën treni do te thotë se keni frike nga e ardhmja.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved