Fjalë me shkronjën Th
 
Shperndaje
ikub#: 1604110172
Fjalë me shkronjën Th Interpretimi i ëndrrave
Thike
 
Thika ne ëndërr zakonisht simbolizon luftën dhe karakterin tuaj luftarak. 
 
Kur ne ëndërr blini një thike do te thotë se ka rrezik te ndodhin ndryshime negative. 
 
Thika e thyer dëshmon mosmarrëveshje. 
 
Kur shihni sikur ju godasin me një thike kuzhine do te thotë se mund te filloni një histori dashurie pasionante. 
 
Thonj
 
Thonjte ne ëndërr simbolizojnë vështirësitë qe do kaloni ose lajmet e këqija qe do merrni.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved