Fjalë me shkronjën U
 
Shperndaje
ikub#: 1604110171
Fjalë me shkronjën U Interpretimi i ëndrrave
Ujk
 
Ujku ne ëndërr simbolizon karakterin tuaj te egër dhe armiqësor te cilin nuk e kontrolloni dot. 
 
Ujku i bardhe nga ana tjetër është shenje e një tentative joshjeje. 
 
Kur ne ëndërr dëgjoni ujkun qe ulërin do te thotë se ne realitet do përballeni me një situate te rrezikshme. 
 
Vrasja e ujkut tregon arritje ne një projekt. 
 
Kur uji sillet mire me ju ne ëndërr bëni kujdes sepse do ju gënjejnë.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën L ]
 
Unaze
 
Unaza ne ëndërr është shenje dashurie. 
 
Kur shihni ëndërr sikur i keni te gjitha gishtat e mbushura me unaza tregon se shume shpejt do pasuroheni dhe do fuqizoheni. 
 
Kur unaza qe mbani thyhet do te thotë se mund te keni probleme ne çift dhe mund te ndaheni
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Florjan    Para 39 muajsh     
Kam par enderr ushtar duke me zen priten disa njerz donin te m vritnin ju kerkoja ndjes kinse isha shtatzen dhe po ushqeja nje bebe me gji po edhe shtatzen po pram me vran me gjuajten ne anen e majt tkokes
Marjeta Filipi    Para 48 muajsh     
Kam pare veten ne anderr sikur isha e vdekur per nje Cast ne fund te detit. Pastaj dola ne siperfaqe ngadale. Kur papritur isha e kapur ne nje ure shume te larte dhe s po e kaperceja dot por me shume perpjekje dhe kembezbathur ja dola te dilja ne anen tjeter. Kur pertej Ures ndodheshin babai im dhe dy persona te tjer Kur keta dy persona shoke te babaia me pane nuk u gezuan por ne shikon me inat dhe a mudesha t ia dilja mbane Ures. Me Pas u gjenda ne nje qytet te bukur por veten ,pa babain ,shoket e tij por mu duk sikur mamaja ime ishte dikun aty por Se shihja dhe Po ecja veten ne ate qytet te bukur . Cfare domethenje ka???....
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved