Fjalë me shkronjën V
 
Shperndaje
ikub#: 1604110169
Fjalë me shkronjën V Interpretimi i ëndrrave
Varreza
 
Kur shihni ne ëndërr sikur shkoni ne varreza do te thotë se do kërkoni përgjigje mbi një problem te rëndësishëm. 
 
Kur shihni veten tuaj te futeni ne një varr tregon se po ju rrezikohet liria dhe privatësia. 
 
Vdekje
 
Vdekja ne ëndërr nuk është shenje e keqe. 
 
Ajo mund te tregoje se shume shpejt do vije një bebe ne rrethin tuaj familjar, por duhet pasur kujdes sepse shëndeti i tij do jete delikat.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën N ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën R ]
 
 
Kur shihni ne ëndërr një person te vdekur do te thotë se problemet do kalohen dhe se ai person do ketë fat.
 
Veze
 
Veza ne ëndërr tregon se bëni naze ne te ngrënë. 
 
Veza e ziere tregon se mund te keni probleme me ezofagun. 
 
Kur dikush ju përplas një veze ne fytyre do te thotë se do ngacmoheni gjithë kohës nga te tjerët
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Manjola   Para 13 muajsh     
Mace te vogla te zeza sikur hyne ne krevatin tim
michel    Para 27 muajsh     
Persh
Kam pare ne ender sikur mora ne dore nje valixhe te bardhe si ato qe mbahen leket te voglat
kumrie. tahiri   Para 39 muajsh     
Me pa ender vaji dhe dukat ju lutem qfar del ju flm per mirkuptim
Kaltrin   Para 41 muajsh     
Me pa enderr vath
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved