Fjalë me shkronjën Xh
 
Shperndaje
ikub#: 1604110168
Fjalë me shkronjën Xh Interpretimi i ëndrrave
Xhakete
 
Xhaketa ne ëndërr nuk është shenje e mire. 
 
Gjithsesi kur ajo është e qëndisur do te thotë se do pasuroheni. 
 
Kur e hiqni xhaketën pa e mbajtur shume do te thotë se do dështoni ne diçka.
 
Xhaxha
 
Xhaxhai ne ëndërr mund te tregoje se keni nevoje për këshilla ose shume shpejt mund te ndodhe ndonjë martese ne familje.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën F ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
 
 
Kur shihni xhaxhain e vdekur do te thotë se do rigjeni një diçka te humbur. 
 
Kur për xhaxha ju shfaqet dikush i panjohur do te thotë se do keni një fillim te ri ne jete. 
 
Kur shihni ne ëndërr sikur uleni ne tavoline me xhaxhain dhe hani se bashku do te thotë se do keni debate me te
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved