Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fjale me shkronjen Y
 
Shperndaje
ikub#: 1604110167
Fjale me shkronjen Y Interpretimi i ëndrrave
Ylberi
 
Ylberi ne ëndërr tregon pasuri, prosperitet dhe shëndet te mire. Çdo gjë do ju ece mire

Loading...Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJAAlbijon neziri   Para 43 ditesh     
8845
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved