Fjale me shkronjen Z
 
Shperndaje
ikub#: 1604110165
Fjale me shkronjen Z Interpretimi i ëndrrave
Zarf
 
Zarfi ne ëndërr tregon xhelozinë qe ka dikush për ju. 
 
Kur ne ëndërr mbani ne dore një zarf dhe nuk e hapni do te thotë se refuzoni te pranoni një te vërtetë. 
 
Kur e hapni një zarf do te thotë se do ju ndodhe diçka me rëndësi jetike. 
 
Zënkë
 
Kur shihni ne ëndërr sikur keni zënka me dike do te thotë se nuk do ndiheni te qete ne asnjë moment.
[I ngjashëm: Fjale me shkronjen Y ]
 
Zjarr
 
Zjarri ne ëndërr simbolizon ndryshimet rrënjësore ne jetën tuaj. 
 
Kur ju shihni zjarr te cilin e shuani menjëherë do te thotë se do ja dilni mbanë ne diçka edhe pse pengesat do jene te mëdha. 
 
Kur i vini zjarrin dickaje do te thotë se po vuani nga diçka dhe doni te shkatërroni gjithçka. Kur ëndërroni sikur një pyll i madh ka marre zjarr do te thotë se mund te jeni para një rreziku te madh
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Alina    Para 28 muajsh     
Mos me pas fjal me shkronjen y o zot o zot!!!
Alina    Para 28 muajsh     
Mos me pas fjal me shkronjen y o zot o zot!!!
Elvana   Para 37 muajsh     
Nese shihet ne enderr zanen e malit e ajo thote do te realizoj nje deshire!
Elvana   Para 37 muajsh     
Nese shihet ne enderr zanen e malit e ajo thote do te realizoj nje deshire!
Fatbardha   Para 50 muajsh     
Nese shihet ne enderr duke djeg para dhe flaka e zjarrit eshte e madhe cka do te thot me ket enderr.
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved