Fjalë me shkronjën E
 
Shperndaje
ikub#: 1604120143
Fjalë me shkronjën E Interpretimi i ëndrrave
Elefant
 
Elefanti ne ëndërr tregon se ne jetën reale duhet te jeni me tolerante dhe me te kuptueshëm me te tjerët. 
 
Kur shihni ne ëndërr sikur keni hipur mbi elefant do te thotë se keni mposhtur friken dhe keni me tepër besim tek vetja.
 
Emigrant
 
Kur shihni ne ëndërr emigrante te shumte do te thotë se keni disa pengje ne zemër ose vuani për dashurinë. 
 
Nëse ne ëndërr jeni ju emigrant do te thotë se duhet patjetër te ndryshoni vendbanim.
 
Engjëll
 
Ëndërrimi i engjëjve shpesh është një profeci kështu qe dëgjojini mesazhet qe ata ju përcjellin.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
 
 
Nëse engjëlli është i veshur me te bardha dhe i rrethuar me drite, kjo tregon se do merrni një pasuri te madhe. 
 
Ekzema
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur keni ekzeme do te thotë se shume shpejt do lindin konflikte me miqtë.
 
Epidemi
 
Epidemia ne ëndërr mund te jete simbol i një martese te një te afërmi, por mund te jete edhe tregues i një frike qe keni nga diçka. 
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur jeni prekur nga një epidemi do te thotë se do kaloni një vuajtje te madhe.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved