Fjalë me shkronjën F
 
Shperndaje
ikub#: 1604120140
Fjalë me shkronjën F Interpretimi i ëndrrave
Fantazma
 
Fantazma ne ëndërr është simbol i disa te vërtetave tuaja qe i fshihni. 
 
Kur nuk keni frike nga fantazma qe ju del do te thotë se i pranoni këto te vërteta. 
 
Kur ndesheni me te do te thotë se do keni sukses ne një çështje. 
 
Fejesa
 
Fejesa ne ëndërr tregon dëshirën qe keni për një marrëdhënie seksuale. 
 
Kur ëndërroni sikur fejoheni me një te njohur do te thotë se do ju rriten te ardhurat.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
Kur fejesa prishet mund te prekeni nga ndonjë sëmundje.
 
Flutur
 
Flutura ne ëndërr zakonisht simbolizon ripërtëritjen ose aventurat dashurore. 
 
Flutura e vdekur tregon se shume shpejt do keni probleme sentimentale. 
 
Nëse ne ëndërr një flutur ju vërtitet përreth vetes do te thotë se do keni fat e sukses.    
 
Flutura e zeze është lajm i keq.
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


sonja   Para 6 muajsh     
lop jen9i
sonja   Para 6 muajsh     
lop jen9i
Kristina   Para 26 muajsh     
Pash nje shoqen time sikur kishte vene ne qafe 3 varse florriri njeren varse e kishte bere ne dysh dhe un.I thoja sistatus nuk ke mende del, ne rruge me keto varse..
Kristina   Para 26 muajsh     
Pash nje shoqen time sikur kishte vene ne qafe 3 varse florriri njeren varse e kishte bere ne dysh dhe un.I thoja sistatus nuk ke mende del, ne rruge me keto varse..
Kristina   Para 26 muajsh     
Pash nje shoqen time sikur kishte vene ne qafe 3 varse florriri njeren varse e kishte bere ne dysh dhe un.I thoja sistatus nuk ke mende del, ne rruge me keto varse..
Kristina   Para 26 muajsh     
Pash nje shoqen time sikur kishte vene ne qafe 3 varse florriri njeren varse e kishte bere ne dysh dhe un.I thoja sistatus nuk ke mende del, ne rruge me keto varse..
Fabiola   Para 41 muajsh     
..pash enderr sikir kisha femije te vogel bebe (vajz a djal se mbaj mend .. por mesa mbaj mend ishte vajze ) sikur isha me te ne 1 krevat edhe loznim ishte e zhveshur pa rroba ..pastaj erdhi i fejuari dhe ne donim te gjenin emer per vajza dhe djem ne internet .. e hapa un dhe shkrujta : emra musliman per vajza....me dol emri MIRSELA ??....dhe kshu vendosem tja lem. Kaq zgjati ?
paulina   Para 49 muajsh     
te jesh e veshur me fuatan nuserire te bardh ne ambientet e shtepise,por sikur ngjyrat e tij me pas ndryshojne
Sonja   Para 50 muajsh     
Femije e vogel vajze qe kujdesem per te
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved