Fjalë me shkronjën G
 
Shperndaje
ikub#: 1604120137
Fjalë me shkronjën G Interpretimi i ëndrrave
Gaz
 
Gazi ne ëndërr simbolizon vështirësitë, pengesat dhe mendimet negative. 
 
Gërshëre
 
Gërshërët ne ëndërr zakonisht janë simbol i mosmarrëveshjeve dhe problemeve.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Q ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën J ]
 
 
Golf
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur luani golf do te thotë se do keni gjera te mira ne jete. 
 
Ecja ne një fushe golfi simbolizon dëshirën e madhe për liri.  
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved