Fjalë me shkronjën Gj
 
Shperndaje
ikub#: 1604120135
Fjalë me shkronjën Gj Interpretimi i ëndrrave
Gjak
 
Gjaku ne ëndërr mund te simbolizoje jetën, dashurinë dhe pasionin, por edhe sëmundjet dhe aksidentet. 
 
Gjaku neper mure tregon se do përballeni me vështirësi te mëdha. 
 
Nëse një femër sheh gjak para ciklit ose gjate tij do te thotë se është shtatzënë. 
 
Kur shihni ne ëndërr sikur jepni gjak do te thotë se do bëni bamirësi. 
 
Kur ëndërroni sikur jeni ne një vaske te mbushur me gjak do te thotë se do keni probleme te mëdha financiare. 
 
Gjarpër
 
Gjarpri ne ëndërr shpesh nuk simbolizon gjithmonë te keqen apo vdekjen. 
 
Kur një mashkull sheh ne ëndërr gjarpër do te thotë se diçka femërore tek vetja e tij dhe ka pikëpyetje mbi aftësinë riprodhuese. 
 
Kur femra sheh ne ëndërr një gjarpër tregon se ajo ka probleme seksuale dhe dyshon tek aftësia e saj joshëse. 
 
Nëse shihni një gjarpër te rrethuar tek një dege peme do te thotë se do shëroheni nga një sëmundje fizike apo morale.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
 
 
Kur gjarpri është i kuq simbolizon agresivitetin. 
 
Kur ai ka ngjyre te verdhe e te zeze ose te kuqe dhe te zeze do te thotë se një e keqe e madhe ju pret. 
 
Kur ëndërroni sikur ai ikën shpejt do te thotë se duhet te kujdeseni me shume për veten. 
 
Nëse gjarpri ju pickon do te thotë se do keni armiq te forte qe do ju bëjnë keq. 
 
Kur ne ëndërr mbani një gjarpër ne dore dhe ai nuk ju pickon do te thotë se do ja dilni mbanë ne diçka qe keni nisur. 
 
Gjilpërë
 
Gjilpëra ne ëndërr nuk është shenje shume e mire. 
 
Kur gjilpëra thyhet ka rrezik te humbni punën. 
 
Kur ju pickojnë me gjilpërë do te thotë se do jeni me humor te keq dhe do mërziteni.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Eraldo   Para 5 muajsh     
Enderr duke me hanger ose pickuar ne sy
Eraldo   Para 5 muajsh     
Enderr duke me hanger ose pickuar ne sy
Eraldo   Para 5 muajsh     
Enderr duke me hanger ose pickuar ne sy
Eraldo   Para 5 muajsh     
Enderr duke me hanger ose pickuar ne sy
klejdi   Para 41 muajsh     
pershendetje , doja te dija kuptimin e nje endrre qe kam pare. ndodhesha ne je shtepi perdhese , nuk ishte e imja , isha me tim vella dhe ne nje moment troket dera dhe jasht ndodhenj njenkafsh e vogel sannje lepur por brenda nje qeseje te zez dhe sapo hapem deren h fut brenda dhe po na merrte ushqime , e nxorrem perjashta sepse sna pelqeu dhe filluam te mbyllnim cdo dere me celes dhd dryn lart e posht , kur kthehemi ne dhomen ku po qendrronim , ishte mbushur plot me gjarprinj te vegjel qe gjendeshin kudo dhe na dhhej te leviznimz siper mobiljeve , kur shpia u mbh me gjarprinj mu shfaqeb dhe familjar te tjer dhe ishte vertet i sikletshem fakti qe nuk kishim ku shkelnim .
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved