Fjalë me shkronjën H
 
Shperndaje
ikub#: 1604120132
Fjalë me shkronjën H Interpretimi i ëndrrave
Hëna
 
Hëna zakonisht simbolizon pjellorinë. 
 
Kur ne ëndrrën tuaj Hëna është ngjyre gri do te thotë se do mërziteni tej mase. 
 
Kur Hëna është e shndritshme dhe e plote do te thotë se gjera te lumtura do ju ndodhin. 
 
Hunda
 
Kur shihni ne ëndërr hundët qe ju rrjedhin do thotë se do humbni para.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën O ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën M ]
 
 
Hunda e thyer tregon se mund te prekeni nga sëmundje te renda, por jo vdekjeprurëse. 
 
Kur nga hundët ju del gjak do te thotë se dikush po mundohet t'ua hedhe. 
 
Hunda e gjate si e pinokut është shenje e pjellorisë.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved