Fjalë me shkronjën I
 
Shperndaje
ikub#: 1604120130
Fjalë me shkronjën I Interpretimi i ëndrrave
Iriq
 
Iriqi ne ëndërr tregon ndjeshmërinë tuaj te madhe ndaj gjithçkaje. 
 
Kur shihni sikur e vrisni atë tregon se kur se nuk do keni sukses ne diçka dhe përgjegjës do jeni vete. 
 
Iriqi i zi qe ju pickon tregon gjithashtu se do keni humbje, por kjo humbje do jete e madhe. 
 
Iriqi i bardhe tregon se me ne fund do arrini atë qe doni.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën L ]
 
 
Ilaç
 
Ilaçet ne ëndërr tregojnë se mund te bëni gabime ose dikush do ju tradhtoje. 
 
Kur shihni sikur i jepni dikujt një ilaç do te thotë se do ja dilni mbanë edhe pse mund te hasni vështirësi.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved