Fjalë me shkronjën J
 
Shperndaje
ikub#: 1604120128
Fjalë me shkronjën J Interpretimi i ëndrrave
Jastëk
 
Jastëku ne ëndërr mund te simbolizoje dëshirën për qetësi dhe rehati. 
 
Nëse shihni sikur do blini një jastëk do te thotë se keni nevoje për ndihme. 
 
Jashtëtokësor
 
Jashtëtokësoret ne ëndërr tregojnë se ju vete keni nevoje te ndryshoni rutinën e mërzitshme. 
 
Nëse shihni sikur ata ju pushtojnë shtëpinë do te thotë se shume persona qe keni pranë mund t'iu zhgënjejnë.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën T ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Xh ]
 
 
Kur jashtëtokësoret ju flasin do te thotë se një person qe besoni tej mase do ju zhgënjejë.
 
Jetimore
 
Jetimorja ne ëndërr tregon se ndiheni vetëm dhe keni nevoje për njerëz rreth e rrotull.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved