Fjalë me shkronjën K
 
Shperndaje
ikub#: 1604120127
Fjalë me shkronjën K Interpretimi i ëndrrave
Kafe
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur jeni duke pire kafe tregon se do keni jete te gjate. 
 
Kur i shtoni qumësht kafesë do te thotë se miqtë do ju bindin me mendimet e veta. 
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur pini kafe pa sheqer tregon se keni një te mete qe duhet ta rregulloni. 
 
Kur ëndërroni kokrra kafeje do te thotë se dikush do ju mallkoje dhe gjerat nuk do ju ecin mire.
 
Kali
 
Kali ne ëndërr simbolizon fuqinë, energjinë dhe burrërinë. 
 
Kali i bardhe tregon se do merrni një lajm te mire. 
 
Kali i zi tregon se do keni arritje ne pune. 
 
Kali i plagosur ose i ngordhur tregon se një i afërm do sëmuret. 
 
Kali i egër tregon se do merreni me një çështje tejet delikate. 
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur i bëni keq një kali do te thotë se do vuani.
 
Kancer
 
Kanceri ne ëndërr nuk tregon se edhe ne realitet mund te prekeni nga kjo sëmundje e mallkuar. 
 
Zakonisht ai është simbol i bllokimeve dhe pengesave.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën A ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën E ]
 
 
Kur shihni sikur shëroheni nga kanceri do te thotë se rrjedha e jetës do ndryshoje për mire.
 
Kanelle
 
Kanella ne ëndërr tregon se keni nevoje për me shume ekzotizëm ne jetën tuaj. 
 
Karota
 
Kur shihni ne ëndërr sikur mblidhni karota do te thotë se dikush do ju kërkojë para hua. 
 
Nëse ëndërroni sikur hani karota te ziera tregon se te gjitha pengesat qe keni pasur do ju zhduken. 
 
Nëse shihni një kopsht ne te cilin ju vete mbillni te tilla perime do te thotë se do keni nevoje te merrni para hua.
 
Korbi
 
Ne përgjithësi korbi ne ëndërr simbolizon diçka te keqe. Do keni vështirësi dhe do lëndoheni nga dikush. 
 
Kur shihni një korb te ngordhur do te thotë se do i kaloni këto vështirësi dhe do jeni me te qete.
 
Krokodili
 
Krokodili ne ëndërr është simbol i negativitetit. Disa miq do ju bëjnë keq kështu qe nuk duhet te keni besim te plote.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Flora   Para 7 muajsh     
Pash ne enderr sikur mu cfaqte nje mal i bardhe qe here pas here u zhdukte nje kal shum i bukur e madhedhtir si engjell qe filloj te vraponte Duke na ndjekur mua me motren time e niperit e asaj,dhe ne nga frika u Duke vrapur u fshehem.,na pa zonja e shtepise qe ishim fshehur tek oborri i asaj dhe u merzite e sna besoj.Vjen nje grua e thote sa i bukur ishte ai Kali i bardhe mbreme,dhe zonja na beson..Faleminderi
Flora   Para 7 muajsh     
Pash ne enderr sikur mu cfaqte nje mal i bardhe qe here pas here u zhdukte nje kal shum i bukur e madhedhtir si engjell qe filloj te vraponte Duke na ndjekur mua me motren time e niperit e asaj,dhe ne nga frika u Duke vrapur u fshehem.,na pa zonja e shtepise qe ishim fshehur tek oborri i asaj dhe u merzite e sna besoj.Vjen nje grua e thote sa i bukur ishte ai Kali i bardhe mbreme,dhe zonja na beson..Faleminderi
Dardan   Para 41 muajsh     
Keter
shpresa   Para 41 muajsh     
dua te di te di cfare te shohesh vellain
Esmeralda   Para 42 muajsh     
Përshëndetje! Doja t'ju pyesja se ç'do të thotë kur sheh në ëndërr sikur kthehesh nga plazhi ne babin dhe në një pikë shitjeje/kafene në lagje sheh një shoqe/shok të ulur përballë rrugës ku ne po kalonim. Por në vend që t'a përshëndetësh vazhdon rrugën sikur të mos e kishe parë.Faleminderit!
Esmeralda   Para 42 muajsh     
Përshëndetje! Doja t'ju pyesja se ç'do të thotë kur sheh në ëndërr sikur kthehesh nga plazhi ne babin dhe në një pikë shitjeje/kafene në lagje sheh një shoqe/shok të ulur përballë rrugës ku ne po kalonim. Por në vend që t'a përshëndetësh vazhdon rrugën sikur të mos e kishe parë.Faleminderit!
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved