Fjalë me shkronjën L
 
Shperndaje
ikub#: 1604120123
Fjalë me shkronjën L Interpretimi i ëndrrave
Lakër
 
Lakra ne ëndërr tregon se shume shpejt mund te keni sfida për te kaluar. 
 
Lulelakra simbolizon lajme te reja. 
 
Lakra e bardhe tregon një martese te ardhshme. 
 
Kur lakra ne ëndërr ka filluar te nxihet e te prishet do te thotë se mund te keni vuajtje, zi dhe gjera te këqija. 
 
Kur ne ëndërr jeni duke ngrënë lakër do te thotë se  mund te bini pre e mashtrimeve.
 
Lepur
 
Lepuri ne ëndërr mund te simbolizoje fëmijërinë dhe lindjen, por nga ana tjetër mund te përfaqësojë edhe nervozizmin. 
 
Lepuri i bardhe tregon se do keni sukses kudo dhe besnikëri ne dashuri.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën A ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
lepuri i zi simbolizon problemet dhe zhgënjimet.
 
Lufte
 
Kur shihni ne ëndërr sikur merrni pjese ne një lufte tregon se do kaloni vështirësi, por ne fund do triumfoni ne diçka qe keni nisur. 
 
Humbja ne një lufte tregon diçka jo te mire qe mund t'iu ndodhe.
 
Lypës
 
Lypësi ne ëndërr mund te simbolizoje dështimin personal dhe social ose inferioritetin ndaj te tjerëve. 
 
Kur shihni ne ëndërr sikur debatoni me një lypës do te thotë se shume shpejt gjerat do ju ecin mire. 
 
Kur e shihni veten si te tille do te thotë se do keni probleme me paratë.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Ania   Para 38 muajsh     
pershendetje kam pare enderr qe po me lyenin shtepine ishte nje person qe lyen shtepite e qytetit .. ngjyrA ISHTE nje mentee e embel qe me plqeu sh .. por pasi e tregova endrren te gjithe ne shtepi than se eshte keq kur lyhet shtepia a mund ta di pse jju lutem
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved