Fjalë me shkronjën M
 
Shperndaje
ikub#: 1604120122
Fjalë me shkronjën M Interpretimi i ëndrrave
Mace
 
Macja ne ëndërr përfaqëson pavarësinë, seksualitetin femëror, por ndonjëherë edhe fatin e keq dhe mjerimin. 
 
Kur shihni një mace qe ju gërvisht do te thotë se dikush do ju sulmoje ose do ju tradhtoje. 
 
Kur shihni një mace qe e përkëdhelin do te thotë se dikush do ju thure lajka për te marre atë qe do. 
 
Nëse shihni ne ëndërr sikur vrisni një mace do te thotë se do gjendeni para një rreziku te madh. 
 
Macja e bardhe simbolizon se financat do përmirësohen ndjeshëm. 
 
Macja e zeze simbolizon te keqen. 
 
Macja gri simbolizon tradhtinë e miqve. 
 
Macja persiane simbolizon harxhimet e parave.
 
Martese
 
Martesa ne ëndërr simbolizon ndryshimet e mëdha qe do ju ndodhin ne jete.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën K ]
 
 
Kur shihni ne ëndërr sikur martoheni me ish partnerin do te thotë se ju do e harroni te shkuarën dhe nuk do bëni me gabimet e asaj kohe. 
 
Kur e shihni partnerin duke u martuar me dike tjetër ose do ndaheni prej tij ose do keni ndryshime ne pune.
 
Mi
 
Kur shihni mi ne ëndërr do te thotë se duhet te bëni shume kujdes sepse mund te bini viktime e ndonjë tradhtie.
 
Kur shihni një mi te ngordhur do te thotë se do keni sukses dhe arritje. 
 
Kur ne ëndrrën tuaj miu ndiqet nga macja tregon se do mërziteni e do kaloni vështirësi. 
 
Miu ngjyre gri është ogur i keq, ndërkohë qe miu i bardhe tregon se do zhgënjeheni nga një mik i ngushte.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Dafina   Para 40 muajsh     
Interpretimi i enderrave
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved