Fjalë me shkronjën N
 
Shperndaje
ikub#: 1604120121
Fjalë me shkronjën N Interpretimi i ëndrrave
Nena
 
Nena ne ëndërr përfaqëson mbrojtjen dhe sigurinë. 
 
Nëse jeni duke folur me nënën tuaj ne ëndërr do te thotë se do prisni një lajm te mire. 
 
Kur jeni duke u zënë keq me nënën do te thotë se do ketë probleme dhe katastrofa. 
 
Kur ne ëndërr shihni nënën e vdekur do te thotë se do ju ndodhin gjera te mira. 
 
Nena e sëmurë ne ëndërr tregon se do ndiheni te vetmuar. 
 
Kur e shihni atë shtatzënë do te thotë se do ju ndodhin ngjarje te papritura.
 
Nëndetëse
 
Nëndetësja ne ëndërr simbolizon nostalgjinë për jetën e shkuar.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën V ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Th ]
 
 
Kur nëndetësja ne ëndrrën tuaj del ne sipërfaqe do te thotë se do iu rikthehet qetësia ne jete. 
 
Kur ju hyni ne një nëndetëse do te thotë se do jeni ne rrezik. 
 
Kur ajo qëndron ne ujera te thella do te thotë se do kaloni dite te vështira.
 
Ndarje
 
Ndarja ne ëndërr tregon se keni frike se mund t'iu ndodhe diçka e keqe ne lidhjen qe keni. Ne fakt nuk është aspak kështu pasi kjo ëndërr tregon se do keni goxha përmirësime ne marrëdhënien me tjetrin.  
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Pavlina qosja   Para 37 muajsh     
Me doli ne enderr nje numer telefoni
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved