Fjalë me shkronjën Ë
 
Shperndaje
ikub#: 1604120142
Fjalë me shkronjën Ë Interpretimi i ëndrrave
Ëmbëlsirë
 
Kur shihni një ëmbëlsire ne ëndërr do te thotë se punën qe jeni duke bere duhet ta ndani me te tjerët, jo te mbani gjithë peshën vete. 
 
Kur shihni sikur blini një ëmbëlsire tregon se keni nevoje t'iu vlerësohet puna. 
 
Ëmbëlsira me çokollate qe nuk është e shijshme tregon se duhet te reflektoni mire para se te hidhni çdo hap.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved