Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |   Biznese.al   |   Time.al   |   Ligje
 
 
 
Fjalë me shkronjën C
 
Shperndaje
ikub#: 1604130102
Fjalë me shkronjën C Interpretimi i ëndrrave
Cigare
 
Kur shihni ne ëndërr sikur pini cigare tregon se jeni ne një gjendje ankthi dhe nuk ndiheni te sigurte.
 
Cirk
 
Cirku ne ëndërr tregon se ju nuk prisni ndonjë rezultat te madh nga përpjekjet qe keni bere.   
Loading...
loading...


Marre nga ikub.al
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Loading...


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved