Fjalë me shkronjën Dh
 
Shperndaje
ikub#: 1604130096
Fjalë me shkronjën Dh Interpretimi i ëndrrave
Dhëmb
 
Nëse ne ëndërr shihni sikur ju bie një dhemb do te thotë se keni frike mos humbisni energjitë qe keni. 
 
Kur ëndërroni sikur dhembet iu janë zverdhur do te thotë se shume shpejt do keni probleme e vështirësi ne jete. 
 
Dhembet e floririt ne ëndërr tregojnë pasuri.
 
Dhi
 
Dhia ne ëndërr simbolizon shkathtësisë fizike, dëshirën për liri dhe këmbëngulje.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën F ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Ç ]
 
 
Dhia e bardhe tregon se do jeni spontane, ndërsa dhia e zeze tregon se do tregoheni impulsive dhe nuk do mendoheni para se te veproni.
 
Dhurate
 
Marrja e një dhurate ne ëndërr do te thotë se dëshirat do ju plotësohen, por jo tërësisht. 
 
Dhënia e një dhurate tregon se do merrni këshilla nga një mik. 
 
Dhënia e një dhurate qe ju kane bere te tjerët është shenje problemesh ne dashuri.   
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved