Fjalë me shkronjën A
 
Shperndaje
ikub#: 1607260049
Fjalë me shkronjën A Interpretimi i ëndrrave
Akne
 
Kur shihni ne ëndërr akne tregon se një person ju ushtron presion dhe ju ndiheni te paralizuar për t'iu përgjigjur. 
 
Kur ëndërroni sikur shtrydhni një akne do te thotë se keni një problem te cilin do e zgjidhni shpejt. 
 
Ndonjëherë aknet tregojnë se ju nuk e vlerësoni sa duhet veten tuaj.
 
Aksident
 
Kur shihni një aksident ne ëndërr do te thotë se keni probleme ne jetën e përditshme dhe fati nuk është ne anën tuaj. 
 
Nëse shihni sikur i mbijetoni një aksidenti do te thotë se do ja dilni mbanë me sukses ne një projekt qe keni nisur. 
 
Kur shkaktoni një aksident dhe ju nuk prekeni, do te thotë se do poshtëroheni nga dikush. 
 
Kur ëndërroni sikur do keni aksident me avion do te thotë se nuk duhet te merrni vendime pa u menduar.
 
Alien
 
Te ëndërrosh një alien do te thotë se ndiheni te përjashtuar nga një vend i caktuar.
 
Kjo ëndërr mund te tregoje se ju keni një ide ndryshe lidhur me një çështje te caktuar ose mund te dëshmojë se keni zbuluar një ane jo te mire te vetes te cilën nuk doni ta pranoni.
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën B ]
[I ngjashëm: Fjalë me shkronjën Ç ]
 
Ananas
 
Ananasi ne ëndërr tregon se do ju dalin para sfida dhe pengesa te vështira për t'u kaluar. 
 
Nëse e shihni veten duke ngrënë një frute te tille do te thotë se mund te merrni një ftese hipokrite. 
 
Anije
 
Kur ëndërroni sikur po lundroni me një anije ne det te pastër do te thotë se gjerat do ju ecin me se miri. 
 
Kur bini nga anija tregon se diçka jo e mire do ju ndodhe. 
 
Kur shihni ne ëndërr sikur pranë jush afrohet një anije do te thotë se një mik qe ka probleme do kërkojë ndihme nga ju.
 
Avion
 
Nëse shihni ne ëndërr avion do te thotë se duhet te jeni te matur ne çdo gjë qe do bëni.   
 
Kur avioni është ne fluturim tregon pasiguri nga ana juaj. 
 
Kur avioni ne ëndërr shpërthen ka rrezik te merrni lajme negative. 
 
Avionët ushtarake tregojnë se keni besim te tepruar tek vetja, por mund te bëni gabime.
 
loading...
Shfleto artikuj te tjere per: ENDRRA INTERPRETIMI SHKRONJA

Marre nga ikub.al


Elena   Para 41 muajsh     
Arme
Elena   Para 41 muajsh     
Kam par tre her te njejten enderr ne nje shtepi te braktisur ne breg te detit.. shtepia levizte sikur po shembej por nuk shembej .. un isha brenda dhe po me ndiqnin disa njerz un ikja gjithmon prej tyre.. ishte pothujse nate ne enderr sikur po erresohej.. e kam par tre her ket enderr te njellojt qdo her me po te njejtit njerez dhe qdo gje tjt.. brenda 3 mujsh I kam par
Elena    Para 41 muajsh     
Qfar do te thot te shohesh enderr sikur te kan drejtuar armen dhe matet per te gjuajtur por nuk te gjuan
Elena    Para 41 muajsh     
Qfar do te thot te shohesh enderr sikur te kan drejtuar armen dhe matet per te gjuajtur por nuk te gjuan
Ignesa   Para 41 muajsh     
C'fare do te thot te shohesh ne enderr sikur rrezohet avioni
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 


Dëshironi të dini se sa përshtateni me partnerin tuaj sipas horoskopit. Zgjedhni shenjën tuaj dhe shenjën e partnerit/partnerës tuaj dhe kuptoni përshtatshmërinë.


Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved