Albtelecom
Albtelecom
Hyr  |  Regjistrohu
Njoftime  |  Biznese.al   |  Time.al   |  Ligje
 
 
 
Filxhani sot 11 janar 2017
 
Shperndaje
ikub#: 1701100004
Dashuria e vërtete është e vështire për t'u gjetur, e thjeshte për t'u humbur dhe shume e bukur kur e shijon.
Dashuria e vërtete është e vështire për t'u gjetur, e thjeshte për t'u humbur dhe shume e bukur kur e shijon.


ventouris
ventouris


Postuar: 10 Jan
 
Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE

Albtelecom
loading...
 
 
 
   
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
 
Living


Më të lexuarat

Copyright © 2006 - ikub.al shpk, All Rights Reserved