Filxhani sot 11 janar 2017

Dashuria e vërtete është e vështire për t'u gjetur, e thjeshte për t'u humbur dhe shume e bukur kur e shijon.

" Dashuria e vërtete është e vështire për t'u gjetur, e thjeshte për t'u humbur dhe shume e bukur kur e shijon. "

Shfleto artikuj te tjere per: FILXHANI SHPREHJE
Postuar nga: at.k
ikub #:
1701100004


Digitalb


UnionBank