Horoskopi ditor, 17 shkurt 2017
 

Binjaket
Binjaket
Nëse fiksoheni pas te metave dhe pikave te dobëta te partnerit tuaj jeta juaj ne çift do ketë probleme. Duhet ta kuptoni njëherë e mire qe askush nuk është perfekt dhe keni për ta ndiere me tepër lumturinë. Beqaret duhet te mendohen gjate para se te bëjnë zgjedhje ne mënyrë qe te mos gabojnë. Shpenzimet duhet t'i kontrolloni gjithë kohës ne mënyrë qe gjendja te mos përkeqësohet.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni
Teoren


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1702150007


Digitalb


UnionBank