Horoskopi ditor, 17 shkurt 2017
 

Gaforrja
Gaforrja
Marrëdhënia juaj me partnerin nuk do ketë me intensitetin qe ka pasur dikur here pas here edhe mund te mërziteni. Dijeni se askush nuk ka gjithë kohës një jete te lumtur, prandaj mos u tregoni gjithmonë te pakënaqur. Beqaret nuk duhet t'i neglizhojnë ato qe do ndiejnë sepse do pendohen rende. Financat do jene goxha me te mira dhe do arrini te kryeni edhe disa shpenzime me tepër.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni
Teoren


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1702150007


Digitalb


UnionBank