Horoskopi ditor, 17 shkurt 2017
 

Akrepi
Akrepi
Dite e qete do jete kjo e sotmja për te dashuruarit. Do keni me tepër kohe për te kaluar me partnerin dhe do diskutoni qetësisht me te për gjithçka. Beqaret do kalojnë momente te këndshme fale disa personave qe kane pak kohe qe i kane njohur. Shume shpejt mes tyre do krijohet një lidhje edhe me e ngushte. Financat nuk do jene te këqija, megjithatë çdo hap duhet hedhur me maturi.
Cfare thone yjet sot? Shkarko My ikub - aplikacioni qe i duhet cdo shqiptari. Shkarko ketu.


   
 
 
*Nese nuk e lexoni kodin atehere ringarkoni faqen per nje kod te ri.
Na ndiqni
Teoren


Shfleto artikuj te tjere per: HOROSKOPI DITOR
Postuar nga: at.k
ikub #:
1702150007


Digitalb


UnionBank